Ми в соц мережах

Напишіть нам листа

doctor@restartplus.com.ua

+38 (050) 641-47-46

+38 (063) 139-81-44

Короткий вступ про серйозність проблеми алкоголізму та лікування алкозалежності в сучасному суспільстві

Алкоголізм це одна з найпоширеніших проблем у суспільстві у наш час. Геть романтизацію цього процесу! Алкоголізм вбиває сім’ї, вбиває мрії, вбиває людей, цей процес не про свята та не про банкети, це про вживання за для вживання, це про життя за для того щоб прокинутись та випити наступну дозу алкоголю.
Поступово токсин який потрапляє до організму у великих кількостях та тривалий час починає руйнувати психіку, судини, внутрішні орган, нервову систему та змінювати свідомість. Людина яка хвора на алкоголізм , у неї відсутня будь-яка мотивація , вона замкнута від світу який не п’є. Коло її спілкування формується з людей які випивають! Це можуть бути такі самі люди які вживають після роботи , або п’ють та не працюють при цьому наводять жах на усіх своїх родичів які спонсорують це самогубство.


Статистика про Алкоголізм в Україні, в Україні майже 1 млн. осіб страждають на хронічний алкоголізм. Слід зазначити що смертність серед населення через алкоголізм дуже велика майже 40 тисяч осіб на рік . Це можуть бути випадкові смерті через автомобільні катастрофи, смерті через серцеві захворювання викликані вживанням алкоголю.
Слід зазначити, що якщо вчасно не звернутися до спеціалістів наслідки можуть бути смертельні.
Наш центр реабілітації Restart готов вам допомогти якщо ви зіткнулись з цією проблемою.

Ознаки алкогольної залежності

Алкоголь часто вважається безпечним через те, що він є легальним, але просто тому, що він є легальним, не означає, що алкоголь є безпечнішим за наркотики. Так само як і з іншими формами зловживання речовинами, люди можуть стати залежними від алкоголю, що може призвести до небезпечної, а іноді й смертельної залежності. Вживання алкоголю у великих кількостях має багато негативних наслідків для здоров’я людини, її психічного стану та способу життя. Насправді, у людей з алкогольним розладом середня тривалість життя на 24-28 років коротше, ніж у людей без залежності від алкоголю. Важливо розуміти ознаки алкоголізму. Алкоголізм також може включати буфет, визначений як більше, ніж п’ять напоїв для чоловіків або більше, ніж чотири напої для жінок протягом двох годин. Буфет часто влаштовується на вечірках або у барах. І хоча люди, які влаштовують буфетне вживання алкоголю, можуть не відповідати критеріям для алкогольного розладу, вони можуть стикатися з тими ж коротко- і довготерміновими наслідками, що й алкоголіки. Якщо ви підозрюєте, що ваш близький зловживає алкоголем, важливо уважно спостерігати за ознаками. Деякі з ознак алкоголізму очевидні, тоді як інші є прихованими. Розгляньте багато загальних нижче і подумайте, чи які-небудь з них стосуються вашого близького.

Якщо так, це може бути часом поговорити про варіанти лікування. Фізичні Ознаки Алкоголізму Зазвичай легко впізнати, що хтось пив, якщо у нього є серйозна залежність від алкоголю, йому, ймовірно, потрібна значно більша кількість алкоголю, перш ніж проявляться характерні ознаки алкоголізму. У людей з довготривалим алкоголізмом може бути можливість випити кілька напоїв, перш ніж вони почнуть діяти як п’яні. Короткотермінові фізичні ознаки алкогольної залежності включають: Нерозбірливу мову Погану координацію або неспроможність ходити належним чином Повільні реакції Розмите зорове сприйняття Алкогольне отруєння Похмілля Довготермінові фізичні ознаки алкогольної залежності включають: Мало харчування Пошкодження печінки, включаючи цироз печінки Пошкодження мозку, особливо серед підлітків Підвищений артеріальний тиск Збільшений ризик інфаркту або інсульту Сексуальна дисфункція Анемія (стан, спричинений відсутністю червоних кров’яних клітин, часто від дефіциту вітамінів або заліза) Судоми Подагра (нагромадження кислоти в суглобах, що призводить до сильних болей і набрякання) Деменція Погана гігієна Збільшений ризик онко захворювань Відновлювальна система імунітету Остеопороз (стан, який уповільнює новий зріст кісток, що призводить до переломів)

Наслідки бездіяльності

Перебування під впливом алкоголю – у помірних дозах або протягом тривалого часу – може серйозно позначитися на вашому здоров’ї. Ось як алкоголь може впливати на ваше тіло:
Мозок: Алкоголь втручається у комунікаційні шляхи мозку і може впливати на те, як мозок виглядає та працює. Ці порушення можуть змінювати настрій і поведінку, роблять важче чітко мислити та рухатися з координацією.
Серце: Вживання великої кількості алкоголю протягом тривалого часу або занадто багато в один прийом може пошкодити серце, спричинюючи проблеми, такі як:
Кардіоміопатія – Розтягнення і обвисання серцевого м’яза Аритмії – Неритмічна робота серця Інсульт Підвищений артеріальний тиск
Печінка: За вживання алкоголю великих кількостей створюється певне навантаження на печінку і може призвести до різноманітних проблем і печінкових запалень, включаючи:
Стеатоз, або жирова печінка Алкогольний гепатит Фіброз Цироз


Підшлункова залоза: Алкоголь змушує підшлункову залозу виділяти токсичні речовини, які в кінцевому підсумку можуть призвести до панкреатиту, небезпечного запалення підшлункової залози, що призводить до її набряку і болю (який може поширюватися) та уповільнює її можливість виробляти ферменти та гормони для належного травлення.
Рак: Згідно з Національним інститутом раку: “Існує велика наукова згода, що вживання алкоголю може спричинити кілька типів раку. У своєму Звіті про канцерогени Національна програма токсикології Міністерства охорони здоров’я та соціального обслуговування США список вживання алкогольних напоїв як відомий канцероген для людини.”
Докази свідчать, що чим більше алкоголю людина вживає – особливо чим більше алкоголю людина вживає регулярно протягом часу – тим вищий ризик отримати рак, пов’язаний з алкоголем. Навіть ті, хто випиває не більше ніж один напій на день і люди, що проводять буферні сидіння (те, що споживає чотири або більше напоїв для жінок і п’ять або більше напоїв для чоловіків за один рейс), мають помірно збільшений ризик деяких видів раку. На основі даних за 2009 рік приблизно 3,5% смертей від раку в Сполучених Штатах (близько 19 500 смертей були пов’язані з алкоголем).

Коли час звертатися по допомогу

Якщо ви розумієте що ваше життя під загрозою, соціальні зв’язки зруйновані, ви вже не можете самостійно вирішити ваші проблеми з алкоголем. Запишіться на алкогольну реабілітацію зараз Якщо ви уважно прочитали вищенаведені поради, ви можете прийти до висновку, що зараз дійсно час записатися на лікування в алкогольну реабілітаційну клініку. Переїзд до реабілітації може здатися незвичайною і навіть інтимідуючою пропозицією, але здійснення цього важливого кроку може бути рятувальним.
Під час перебування в алкогольній реабілітаційній клініці вам буде надано когнітивний набір інструментів, які дозволять вам процвітати у своєму одужанні на протязі всього решти вашого життя.
Натисніть зараз на – зв’язатись з консультантом – це безкоштовна гаряча лінія, яка існує задля підготовки вас до алкогольної реабілітації. Коли ви зв’язуєтесь з нами, ми проводимо коротку телефонну оцінку. Потім, за вашою згодою, ми підключаємо вас до відповідних алкогольних реабілітаційних клінік як у вашому регіоні, так і далі.
Щоб отримати доступ до медично підтриманих та доказово обґрунтованих клінік алкогольної реабілітації, зв’яжіться з нами сьогодні за телефоном. Альтернативно, ви можете зв’язатися з нами через наш онлайн контактну форму.

Вибір клініки з лікування алкогольної залежності – критерії вибору клініки (ліцензії, відгуки, методи лікування).

Існує багато варіантів для вибору закладів лікування алкогольної залежності, але більшість людей мають мало або жодних знань про те, на що вони повинні звертати увагу, коли мова йде про заклади реабілітації для алкоголіків. Існують багато організацій як у публічному, так і в приватному секторі, де надається лікування алкогольної залежності, але коли мова йде про публічні організації, такі як Національна служба охорони здоров’я та благодійні служби, може бути не так багато варіантів. Проте з приватною реабілітацією для алкоголіків ви можете вирішити, скільки хочете заплатити та який тип програми буде для вас найбільш комфортним. Що варто врахувати Кілька основних критеріїв повинні бути враховані, коли ви починаєте шукати заклади реабілітації для алкоголіків. Першим і найбільш очевидним є розташування закладу. Вам потрібно переконатися, що ви зручно відчуваєте себе у місці розташування клініки щодо того, наскільки легко вас туди дістатися та наскільки зручно буде для членів сім’ї, якщо вони захочуть вас відвідати. Проте, якщо ви віддаєте перевагу лікуванню в місті або місті подалі від місця вашого проживання, то розташування стає менш важливим. Інші фактори, які повинні бути ретельно враховані перед ухваленням будь-яких рішень, – це види лікування, сертифікація персоналу та вартість. Деякі будуть вибирати свій вибір на підставі репутації клініки та перевіряючи відгуки інших пацієнтів, які пройшли лікування у закладі. Зовнішня допомога Ваше одужання повинно бути найважливішою річчю у вашому житті зараз, тому візьміть собі час, щоб розглянути варіанти, які у вас є, перш ніж ухвалити повноцінне рішення. Це не може бути просто, якщо ваш розум ще мутується від залежності, проте зверніться за допомогою до близьких або звертайтеся до нас тут, у  Restart Україна. У нас є досвід у питанні знаходження правильного лікування для тих, хто хоче подолати свої алкогольні залежності.

Ми плідно співпрацюємо з закладами реабілітації для алкоголіків по всій Україні протягом багатьох років і маємо ключову роль у пошуку підходящих постачальників для безлічі осіб за цей час. Ми точно знаємо, який тип догляду ви отримаєте в кожному закладі. Більш того, на підставі повноцінної оцінки, яку ми проведемо стосовно вашої хвороби та вашої особистої ситуації, ми можемо запевнити вас, що ми рекомендуємо постачальника, з яким ви будете повністю комфортна відчувати себе. Докладніший аналіз Проте ми хочемо, щоб ви не лише вірили нашому слову; ми знаємо, що ви захочете переконатися, що реабілітаційний заклад, який ви обрали, підходить саме для вас. Нижче наведено список корисних критеріїв, які ви можете використовувати для допомоги у прийнятті усвідомленого рішення стосовно закладів реабілітації для алкоголіків, які ви розглядаєте. Налаштований на пацієнта підхід – Гарний центр реабілітації буде тим, який ставить потреби пацієнта перед усім іншим. Фінанси та зручність персоналу повинні відходити на другий план за благополуччям пацієнта. Найкращий спосіб дізнатися філософію клініки стосовно пацієнтів та їх одужання – поговорити з кимось, хто вже був у цьому закладі. Ви можете знайти цю інформацію в Інтернеті або поспілкуватися з кимось на місцевому зібранні підтримки. Ймовірно, там знайдеться людина, яка була в клініці або знає когось, хто був. Тоталізувати алкоголізм як хворобу – Алкоголізм визнається як хвороба і повинен бути вилікуваним як такий у контексті лікування алкогольної залежності. Гарний центр реабілітації визнає, що пацієнти хворіють і не будуть розглядатися як нормальні чи погані люди, які завдали зло. Критично важливо, щоб заклад лікував пацієнтів як хворих і докладав усіх зусиль, щоб допомогти їм в одужанні. Алкоголіки не повинні лікуватися наркотиками. Чи є у закладі відділення детоксикації? – Більшість людей з алкогольними проблемами будуть потребувати детоксикації перед тим, як почати реабілітацію. Можливість отримати програму детоксикації і реабілітації в одному закладі важлива для деяких осіб.

Є переваги у тому, що детоксикація та реабілітація проводяться в одному закладі для алкогольної реабілітації, зокрема те, що пацієнти зазвичай отримують кращий догляд. Відсутність протирічливих філософій і будь-які ускладнення, пов’язані з детоксикацією, будуть вирішені швидше та легше персоналом з того ж закладу. Тривалість програми – Більшість програм лікування у стаціонарних умовах тривають чотири-шість тижнів. Чотири тижні повинно бути мінімальним строком для того, щоб програма реабілітації була ефективною. Навіть більше вигідно для пацієнтів перебувати у лікуванні протягом шести тижнів або більше для стабільного одужання. Проте перебування на лікуванні понад вісім тижнів може бути продуктивнішим, оскільки за період 6-12 місяців пройде усі кризові стани  та етапи одужання. Професіональна Клініка, де працюють повністю кваліфіковані фахівці, вилікувані алкоголіки та підтримуючий персонал, пропонує найкращий тип програми. Хоча персонал, який пройшов власний шлях одужання, надає знання та досвід, які пацієнти оцінять і знайдуть корисними, клініку обов’язково не повинні відвідувати лише вилікувані алкоголіки. Важливо, щоб була хороша комбінація, з числом сертифікованих консультантів, терапевтів та медичних фахівців на руках у випадку ускладнень або надзвичайних ситуацій.

Переваги своєчасного лікування алкозалежності

Якщо ви саме зараз зверніться за допомогою до нашої лінійки центрів реабілітації Restart Україна ви можете отримати якісний курс лікування від алкоголізму, який пройшли вже сотні людей та зберігають тверезість! Чому саме зараз той час коли потрібно звернутись за лікуванням?

Кожний день у вживанні може стати останнім оскільки ще одна доза алкоголю тільки погіршить стан судин, серця, печінки. А самостійні спроби без відповідного огляду спеціалістів перед припиненням вживання, без відповідних ліків, опіки та нагляду чуйного та професійного персонал відповідних закладів для лікування може пройти теж дуже складно та викликати загострення стану! Тому покладіться на професіоналізм та досвід нашого реабілітаційного центру Рестарт. Збережіть здоров’я , кошти, мир та спокій своїх рідних!


Не чекайте звертайтеся просто зараз!
Рестарт + перезавантаж своє мислення!


Використана література:

Шубнікова, О. Г. Педагогічна профілактика залежної поведінки підлітків / О. Г. Шубнікова // Педагогіка. – 2016. – № 7.

Що протиставити алкоголізму та наркоманії : поради досвідченого лікаря. Сповідь алкоголіка. – 1999.

Сирота, Н. А. Профілактика наркоманії та алкоголізму: навчальний посібник для вузів / Н. А. Сирота, В. М. Ялтонський. Академія, 2003.

Поширені запитання та відповіді на них

Читати також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UK