Ми в соц мережах

Напишіть нам листа

doctor@restartplus.com.ua

+38 (050) 641-47-46

+38 (063) 139-81-44

Проблема алкоголізму та алкогольної залежності давно на слуху в нашій країні.
Думаю, багато хто з нас чув, що під час вживання алкоголю вмирають клітини мозку? Доведено, що зловживання алкоголем призводить до незворотних змін, узагалі-то, у здатності етанолу роз’їдати тканини і клітини організму немає суперечки, пошкоджені тканини відмирають, а органи поступово припиняють нормально функціонувати. Небезпека для мозку широко відома і не ставиться під сумнів.

Але навіть за наявності інформації, це не відлякує підлітків уже з раннього віку спробувати алкоголь.
Стикаючись із цією культурною традицією, слідуючи за красивою картинкою з реклами в компанії друзів, на святах і світських заходах, ніхто не думає про наслідки і про зростання толерантності до алкоголю. У нашій уяві розпивання алкогольних напоїв асоційоване з приємним проведенням часу, де зав’язується невимушене спілкування, саме в такий спосіб людина знайомиться з алкоголем на “хорошій ноті”, лише потім, після вживання міцних напоїв, розвивається алкогольна залежність.
Поступово наростаюча доза випитого алкоголю, деградація особистості, розпивання напоїв у будь-який момент, уже коли для випивки не потрібен особливий привід, ховаючись від рідних або ж навпаки з’являтися в п’яному чаді, похмілля, абстиненція, синдром відміни, разом із цим алкоголізм, що прогресує, руйнує сім’ю, кар’єру, статус у суспільстві, опускаючи людину на соціальне дно. Усе це може статися з будь-якою людиною, підвищуючи схильність до алкоголю на генетичному рівні.
Самостійно припинити вживання залежному практично неможливо на психологічному і фізичному рівні, але є комплекс заходів, які допомагають в одужанні.

Якщо ви безпосередньо зіткнулися з цією проблемою, хочемо порекомендувати сучасні методи для лікування:
Спочатку для зняття фізичного нездужання та інших побічних ефектів клієнт проходить якісну детоксикацію організму під наглядом фахівців. Після зняття фізичних симптомів вкрай важлива робота над собою в психологічному плані. Адже саме невирішені проблеми підштовхують до вживання. Це відбувається в груповому процесі під керівництвом провідного психолога і як доповнення резидента веде кваліфікований консультант з хімічної залежності.
Поступово коли людина проходить програму реабілітації до нового способу життя, так само вона може закодуватися, цей метод має свій результат.
Так само наступний рівень в адаптації залежного – це Рессоціалізація. Де людина вчиться жити заново, поступово виробляючи відчувати себе комфортно в тверезості, викорінюючи згубні звички.
У цей непростий час проблема алкоголізму важлива, як ніколи, адже алкоголь дає на якийсь час забути про всі свої проблеми, йдучи від реальності.

Одужання від алкогольної залежності потребує роботи за програмою одужання, як то заняття в групах психотерапевтичної спільноти, консультацій та ведення клієнта фахівцями, важливим аспектом є опрацювання заперечення проблеми, адже якщо залежність від наркотиків характерна, як щось заборонене, то алкоголь доступний у продажі, а люди довкола нього спокійно розпивають, наприклад, у кафе або поруч десь на вулиці. Складається міф – що алкоголь це легально, доступно, значить не небезпечно.
Для розвіювання міфу Алкоголь – є психо-активною речовиною, яка змінює свідомість, різниця лише в легальному придбанні, на відміну від інших речовин, але шкода на організм та сама, а може бути й гірша.

Підбиваючи підсумок, комплекс етапів лікування – реабілітація, ресоціалізація, медикаментозне лікування, робота з психологом і адаптація до тверезості – це ключ, який дає спосіб почати здоровий спосіб життя. У процесі лікування клієнт набуває бажання почати нове життя, підкріплюючи знаннями і здатністю протистояти потягу до алкоголю.

Адже за час лікування, коли людина знову знаходить цілісну особистість, відновлюються стосунки в сім’ї, зруйновані алкоголем, ця мотивація дає напрямок перспективи на майбутнє, як то кар’єра, хобі, подорожі тощо.
Тому не зволікайте у наданні допомоги другові, рідній чи близькій людині, звертайтесь до нас по кваліфіковану допомогу!
Ми знаємо, як допомогти у розв’язанні проблеми!

3 Відповіді

  1. Спасибо организации за поддержку и помощь в решении проблемы от зависимости ! Очень помог теплый приём и поддержка со стороны служителей и руководителей ! А также очень хорошие условия прибывания и дружеская атмосфера ! Не мало важным для меня была психологическая помощь со стороны специалистов с колоссальным опытом решение проблемы зависимости ! Рекомендую обращаться за помощью в данную организацию !СПАСИБО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *