Ми в соц мережах

Напишіть нам листа

doctor@restartplus.com.ua

+38 (050) 641-47-46

+38 (063) 139-81-44

Вступ або дитина вживає наркотики…

На жаль, багато підлітків вважають експерименти з наркотиками та алкоголем важливою частиною дорослішання, незважаючи на значний ризик та багато катастрофічних наслідків. Деякі підлітки знайомляться з наркотиками через рекламу в інтернеті або через чутки про дурман який дає небачене ще й досі задоволення. Тоді підліток починає шукати способи придбати зілля, та потрапляє або на закладки або знаходить інший спосіб. Ділків які розповсюджують отруту вистачає. Деякі підлітки починають експериментувати з наркотиками через друзів або внаслідок цікавості після прослуховування пісні, в якій йдеться про наркотичні речовини. Дехто навіть відкриває наркотики, крадучи їх з медичних шафок своїх батьків. Незалежно від того, як підліток спробував наркотики вперше, підліткова наркоманія є дуже реальним ризиком.

1 з 5 підлітків визнає, що вживає наркотики для розваги. Питаючи, чому, поширені відповіді включають:

Поширені наркотики серед молоді

дитина вживає наркотики

Деякі з найпоширеніших наркотиків серед підлітків включають:

Зловживання наркотиками

Зловживання наркотиками може призвести до серйозних проблем. Давайте розглянемо деякі ознаки, які можуть вказувати на зловживання наркотиками:

дитина вживає наркотики

Розпізнавши проблему, ви можете зробити перший крок на шляху до одужання вашої дитини. Якщо ви готові діяти вам слід зараз своєчасно реагувати та не зволікати, бо якщо зволікати наслідки можуть бути необратимі.
Телефонуйте на гарячу лінію та записуйтесь на консультацію зі спеціалістом з центру реабілітації залежностей Рестарт Україна!

Як допомогти підлітку кинути наркотики?

Коли для вашої дитини потрібне професійне лікування залежності від наркотиків, не можна покладатися на швидкі рішення, адже не існує універсального підходу. Знайти правильне лікування для вашого підлітка може бути викликом, і важливо розглядати це як процес.

Перший крок – визнати та зрозуміти ситуацію вашої дитини. Після цього ваш підліток повинен бути готовий і бажати лікуватися.

Ви можете почати розмову зі своєю дитиною про отримання професійного лікування після того, як ви почуєте, що вона хоче допомоги. Іноді заклик про допомогу може відрізнятися від того, що ви очікуєте. Навіть невелике бажання покращитися достатньо, щоб ви почали шукати хороший реабілітаційний центр.

Як батько, ви сподіваєтесь, що ваша дитина швидко погодиться на лікування. Якщо це не так з вашим підлітком, не впадайте у відчай. Спочатку вони можуть сказати “ні” або захотіти подумати. Просто скористайтеся кожною можливістю поговорити з вашою дитиною про переваги належного лікування.

Частиною підтримки вашої дитини є управління вашими очікуваннями щодо її згоди на лікування. Якщо виникають проблеми то слід звернутися до спеціалістів з нашої лінійки реабілітаційних центрів Рестарт Україна та вони допоможуть вистроїти індивідуальну програму мотивації підлітка на лікування від залежності.

Висновки

У висновку хочеться зазначити що батькам не слід жити ілюзіями щодо того що проблема залежності у їх дитини вирішиться сама, чи підліток це переросте коли почне дорослішати. Наркотики можуть вплинути дуже погано на розвиток та дорослішання. Є ризик виникнення органічних уражень мозку, необратимих процесів психічних та небачених соціальних занепадів, більшість підлітків задля отримання чергової дози готові йти на будь-які злочини не розуміючи наслідків для свого життя. Отже батькам які вже починають помічати тривожні сигнали що їх дитини вживає наркотики, слід швидше діяти за описаними вище рекомендаціям.


Не чекайте звертайтеся просто зараз!
Рестарт + перезавантаж своє мислення!


Використана література:

Анонімні алкоголіки –  Велика синя книга

Дэвид Натт – Drugs Without the Hot Air & Booze Control: Запаморочлива наука про алкоголь

Читати також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UK