Ми в соц мережах

Напишіть нам листа

doctor@restartplus.com.ua

+38 (050) 641-47-46

+38 (063) 139-81-44

Наші відгуки ви завжди можете подивитися на платформі Гугл Україна

Сучасні методики та ефективність дії кодування від алкоголю

Обговорення пов’язані на цю тему давно дискутують у нашому суспільстві. Як раніше ми згадували культурна традиція вживання міцних напоїв з раннього віку знайомить нас з алкоголем.

З розвитком звички випити поступово руйнується життя, особисті стосунки, кар’єра тощо.

Один із проявів хвороби – запої, вийти з яких самостійно складніше з кожним разом. Адже в половині випадків людина сама не може визнати проблему і зупинитися.

Якщо хворий заперечує власну залежність, то завдання рідних – звернути увагу і почати лікування на ранній стадії, не доводячи організм до інтоксикації.

Залежність – хвороба, характерна наростанням дози випитого. Наслідки, як-от – похмілля, абстинентний синдром, нездужання, нудота, блювота, судоми, головний біль, емоційне розбалансування.

Усе це лякає і зупиняє залежного почати лікування. У цьому стані хворому на першому етапі необхідна якісна детоксикація. З її допомогою відмова проходить безболісно, але що далі? Як не повернутися до алкоголю?

Адже за статистикою зупинивши лише одне вживання не провівши якісну роботу з людиною над причиною залежності рано чи пізно може загрожувати зривом.

У цій статті я хотів би обговорити з вами методи сучасного лікування. Думаю, багато хто чув про “кодування” або “підшивку”. Так що ж це таке?”
Кодування від алкоголю – це метод лікування алкоголізму, при якому в організм вводяться спеціальні препарати або проводяться процедури, що блокують можливість вживання алкоголю.

Це допомагає людині впоратися з алкогольною залежністю і позбутися бажання пити.

Мета – створити в алкозалежної людини психологічний або фізичний бар’єр, який не дозволить їй взятися за пляшку. Переконання в тому, що вживання алкоголю призведе до серйозних наслідків для здоров’я і життя, називається “кодуванням”.

Наш тренінговий центр надає можливість проведення цієї процедури під керівництвом кваліфікованого нарколога.
Методи:
⁃ Підшивка – особлива речовина, яка вводиться під шкіру, блокуючи рецептори, відповідальні за відчуття алкогольного ефекту.
Кодування – це комплекс заходів, що формують в алкозалежної людини стійке небажання або страх перед вживанням спиртних напоїв.

Ймовірна ефективність кодування може залежати від декількох факторів:

Сугестивність пацієнта, мотивація пацієнта, інтенсивність психологічного впливу на пацієнта

ЗВ'ЯЗОК
Зв'яжіться з нами - розпочніть перезавантаження свого життя сьогодні!

Ваші питання — наш пріоритет.

В разі потреби чи бажання отримати більше інформації, будь ласка, скористайтеся нашою формою зв’язку. Наша дружня команда експертів готова вам допомогти та відповісти на всі ваші запитання щодо лікування та послуг, які ми надаємо.

Замовляйте зворотній дзвінок

Методи використовується при хронічному захворюванні, а також як профілактика рецидивів і запоїв. У ході лікування для закріплення результату клієнт проходить реабелітацію, де отримує психотерапевтичну допомогу та підтримку, працюючи в групах із психологом.

Тож, навіть зміцнівши у тверезості, алкоголік, відчувши себе краще, одразу ж прагне відсвяткувати одужання черговою порцією спиртного, наступний етап адаптація, за умови правильного планування після вище перерахованих заходів клієнт плавно переходить у наступний етап – Ресоціалізація – плавний вихід у соціум.

Опрацювавши потяг до спиртного, зовнішні подразники, тригери і ситуації в правильному оточенні, дає навички і досвід. Далі вибір тільки за людиною. Так у чому ж різниця? “Невже я не можу кинути пити сам?”

При лікуванні алкогольної залежності, що ґрунтується на введенні в організм препаратів, які створюють неприємні фізичні або психологічні відчуття під час вживання алкоголю. Сенс кодування полягає в тому, що воно створює бар’єр для людини, яка намагається продовжити вживання алкоголю, оскільки при цьому виникають негативні наслідки.

Якщо людина вживає алкоголь, проявляються неприємні симптоми, як-от нудота, блювота, запаморочення, серцебиття та інші. Це створює негативну асоціацію з вживанням алкоголю і формує психологічну та фізіологічну реакцію, яка повинна відучити людину від алкогольної залежності.

На закріплення хочу додати, що всі методи лікування, не панацея, яка раз і назавжди позбавляє від проблем, пов’язано це з тим, що рідні відчувають розчарування після лікування, якщо відбувається зрив хворого.

Лікування – це стратегія, де хворому дають кваліфіковану допомогу, як нею розпорядитися обирає він сам. Підкреслю, це залежить від його ухваленого рішення і терміну одужання, тобто життя в тверезості, чистоті.

Під час співпраці з нами ми спираємося на тривалий досвід у роботі із залежними, сучасні методи лікування і на наших співробітників в особі психологів і наркологів вищої категорії. Наш тренінговий центр постійно самовдосконалюється в лікуванні залежних, відточуючи якість послуг і нові підходи до лікування!
Не чекайте звертайтеся просто зараз!
Рестарт + перезавантаж своє мислення!


Поширені запитання та відповіді на них

Що таке кодування від алкоголю?

Кодування від алкоголю – це метод лікування алкоголізму, під час якого в організм вводять спеціальні препарати або проводять процедури, що створюють психологічний або фізичний бар’єр проти вживання алкоголю.

Які методи кодування існують?

Існують такі методи, як “підшивка”, де особливу речовину вводять під шкіру, блокуючи рецептори, і комплексні заходи, що формують стійке небажання або страх перед вживанням алкоголю.

Наскільки ефективне кодування?

Ефективність кодування може залежати від сугестивності пацієнта, його мотивації та інтенсивності психологічного впливу на пацієнта.

Що відбувається після процедури кодування?

Після кодування важливо пройти реабілітацію з психотерапевтичною допомогою і підтримкою, а також адаптацію і ресоціалізацію для успішного повернення в соціум.

Чи можу я кинути пити без кодування?

Можливо, але лікування алкогольної залежності часто потребує кваліфікованої допомоги, щоб забезпечити довгострокове утримання і тверезість.

Читати також:

3 Відповіді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RU